«کد سرفراز»
  
 »»»»»»»»»»»وبلاگ دانشجویان کد ۸۴ رشته معارف اسلامی، فرهنگ و ارتباطات دانشگاه امام صادق(ع)
 
آرشیو
موضوع بندی
 
پنج‌شنبه 31 خرداد‌ماه سال 1386
ترم ها می گذرد، امتحان ها می آید...

ترم ها می گذرد، امتحان ها می آید... انتظار پایان ترم از نیمه ی تیرماه کشم!

این ترم هم با همه خوبی ها و بدی هایش تمام  شد. شانزده هفته تحصیلی، یک هفته امتحانات ام پی تری میان ترم، سه هفته تعطیلات نوروز. فقط دو هفته امتحانات پایان ترم باقی مانده است.

همه می دونن خیلی طول کشید. همه فرسوده شدن! ترم خیلی سختی بود! اگه کسی بیست واحدی را که دانشکده ارائه داده بود، به طور کامل می گرفت؛ (مقل من که گرفتم) این ترم سی و هشت ساعت کلاس و مباحثه در هفته می داشت که واقعا زیاده. یعنی دو برابر واحد ها کلاس!

این ترم نه تنها ساعتش زیاد بود، بلکه درسهای وقت گیری هم داشت: کارگاه فناوری که یک ماه آخر همه را به خود اختصاص داد. (پروژه ساخت مستند گزارشی) قواعد عربی که همین جوری اش وقت گیره. دکتر آشنا و درس روان شناسی به سه شیوه وقت ما رو گرفت: متیوپ کردن هفتگی فصول، ترجمه اسلایدهای انگلیسی و گزارش تحقیق. (البته ما دانشجوییم و باید وقتمون رو برای درس بذاریم ولی همه می دونن باید فرصتهایی برای تحقیق و مطالعه آزاد، نفس کشیدن، مسافرت و از این جور چیزا هم باشه!) دکتر بشیر هم علاوه بر تکالیف هفتگی، میان ترم حسابی با خلاصه کردن پایان نامه وقت ما رو گرفت و الان هم منتظر تحقیق پایان ترم ماست. قرائت و ترجمه که هر هفته امتحان می گیرن! (یک هفته کتبی: ترجمه و تحلیل صرفی آیات و یک هفته شفاهی: قرائت ترتیل) و هر هفته مباحث جدید افزوده می شه. به طوری که نمره های هر هفته ار هفته قبل کمتره! اینجا (سایت) رو هم الان دارن می بندن! مگه می ذارن ما چیزی بنویسیم!

شنبه شروع امتحاناته که با پایان یافتن طرح شهید مطهری برای کد ما هم همراهه. طرحی که یان روزها به شهید مقرری هم معروف شده! آخه بعضی ها فقط از این طرح خوندن مقرری های هفتگی نصیبشون شد!


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
 
تعداد بازدیدکنندگان : 129075


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها